1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde

hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Tábor 2021 – Robinsonův ostrov
 
Ani tento rok nám covidová situace nepřekazila plány a mohli jsme tak 15. srpna 2021 za dodržení nezbytných protiepidemických opatření zahájit již 4. ročník školního tábora.
 
Letos jsme zakusili pocity známého námořníka Robinsona Crusoe poté, co jsme stejně jako on ztroskotali na pustém ostrově uprostřed oceánu. Strach a nejistotu však záhy vystřídala zvědavost a touha po dobrodružství. Za pomoci zástupců čtyř domorodých kmenů – Samburu, Pagong, Mayon a Callao jsme se vydali na průzkum ostrova a vstříc novým zážitkům.
 
Od začátku bylo jasné, že nás čeká nelehká cesta plná nástrah a těžkých zkoušek. Ničeho jsme se však nezalekli a zdárně překonali divokou řeku, přečkali vydatný liják v deštném pralese či zdolali vrcholky vysokých hor. Podařilo se nám uniknout hladovým kanibalům i odrazit útok nelítostných pirátů. Útočiště a přátelskou atmosféru jsme nalezli během návštěvy domorodého kmene BORIS, jejichž členové nám předvedli impozantní bubenický koncert a část svého hudebního umění nás naučili.
 
Díky znamenitým pokrmům našich ostrovních kuchařek Evičky a Marci jsme při dlouhém putování netrpěli hlady. K sytosti přispěly i bramborové placky, které jsme si připravili na vlastnoručně vyrobených kamnech. V plné síle nás celý týden udržovala naše ošetřovatelka Andy a zdraví nám zocelovala i otužilá plavkyně Gabka. Foto zde a tady.
 
Týden plný napětí, zábavy a nových přátelství utekl jako voda. Všichni trosečníci byli zachráněni a v pořádku se z ostrova vrátili do svých domovů. Věříme, že už se nemůžou dočkat dalších dobrodružství, které pro ně chystá Vladan, Andy, Mary, Gabka, Evka, Klárka, Karin, Lukáš, Boris, Terka G., Terka W. a Terka B.

GDPR

Ochrana osobních údajů