1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde

hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení


LVK Dolní Morava

14-15-ss8-LyzarI přes všechny zlé jazyky, které zvěstovaly nezdar počasí a hlavně nedostatek sněhu, jsme tradičně na Dolní Moravě zažili nádherný týden plný nejen lyžařských zážitků. Nejeden lyžař vylepšil svoji sjezdařskou techniku a všechny sjezdovky byly mnohokrát řádně otestovány jak v měkkém, tak po nočním mrazíku tvrdém terénu.
V úterý a čtvrtek mohli všichni vyzkoušet kouzlo běžek na trasách dlouhých asi 14 a 8 kilometrů, které nebyly fyzicky náročné. Ve středu potom proběhl tradiční závod v biatlonu, kde prokazovali všichni závodníci vůli nejen zvítězit, ale hlavně se zúčastnit. Zažili kouzlo trestných kol po nepovedených střelbách stejně jako Gabriela Koukalová nebo třeba Ondřej Moravec. Už teď se moc těšíme na příští rok a doufáme, že se opět sejdeme se stejně lyžařsky a snowboardově nadšenou partou.

Foto najdete zde.LVK 7. tříd - Karlov - únor 2017

Začátkem měsíce února obě sedmé třídy opustily školní lavice a jejich přechodným domovem se stala chata Zátiší na Karlově. Kromě lyžařského a snowboardového výcviku si všichni vyzkoušeli i výjezd na běžkách, závody v biatlonu a ve slalomových branách. Někteří zdokonalovali své jezdecké dovednosti a přiučili se něco nového, jiní sjížděli kopce úplně poprvé.

Celý týden panovala skvělá nálada a i když bylo někdy potřeba překonat sám sebe, nikdo nic nevzdal a s úsměvem si všichni pobyt užili. Fotky jsou toho důkazem...

 Karlov 2. - 4. třídy

I když právě probíhala chřipková epidemie, zúčastnilo se lyžařského výcviku žáků 2.-4. tříd žáků. Děti si užily hodně sněhu, sluníčka a hlavně jízdy na lyžích a snowboardu, ale také spoustu legrace a zábavy.

Foto si můžete prohlédnout zde.Visalaje 2017


Milí rodiče,

máme se moc hezky ... je tu krásná zima ... pořád padá sníh ... srandy celý kopec a každou chvílí se zlepšujeme ... .

Koukněte se na pár fotek.

Počítadlo