Okresní finále ve stolním tenise

14-15-ss3-TenisV pátek 13. 10. 2017 se konalo Okresní finále ve stolním tenise IV. kategorie. Po velice těžkém boji nakonec hoši obsadili krásné 2. místo. Foto zde.

Družstvo hochů: Nýč Ondřej, Kotrla Kryštof, Chovanec Michal

Družstvo dívek: Koutná Michaela, Černá Jana, Sedláčková Marie

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy!

Memoriál Mirko Fišera

17-18-ss02V úterý 10. října 2017 se naši žáci zúčastnili okresního kola Memoriálu Mirko Fišera. I přes chladné podzimní počasí si závodů užili, padla spousta osobních rekordů a na závěr přišla sladká odměna – BRONZOVÁ MEDAILE!

Družstvo dívek - 10. místo: Nela Tomášková, Markéta Stoklasová, Natálie Lišková, Katka Pachmannová, Marie Dlabolová

Družstvo hochů – 3. místo: Maxim Dlabola, Jan Krček, Ondřej Slanina, David Glössl, Filip Kokeš, Lukáš Chovanec

Štafeta

V úterý 26. 9. 2017 se osmičlenný tým, který tvořili čtyři chlapci a čtyři dívky naší školy, vydal na Tyršův stadion ke štafetovému běhu na 8 x 200m. Díky bojovným výkonům a skvělému finiši Tomáše Doležího jsme do poslední chvíle bojovali o medaili. I když jsme nakonec jen "o fous" skončili na místě čtvrtém, tento krásný a napínavý závod jsme si užili.

Blahopřejeme celé štafetě ZŠ Vrchní...

Hody

17-18-ss01-BasebolkaTrenéři SK HIT Opava, kteří se věnují sportu dětí se zaměřením na pálkovací hry - baseball a softball, uspořádali v pátek 8. září 2017 soutěž v hodu pro žáky 1. a 2. tříd.

I když jsme nezískali pohár pro vítěznou školu, mohou se naši prvňáčci Radka Tomanová a Dominik Křestan pochlubit zlatou medailí, Šimon Tůma bronzovou a Nikol Drozdová, žákyně 2. B, medailí stříbrnou. Všechny tyto medaile získali v soutěži jednotlivců.

Blahopřejeme a přejeme všem dětem hodně úspěchů v dalších soutěžích v novém školním roce. Foto zde.

Okresní finále v přespolním běhu

Dvanáctý den měsíce září se na Stříbrném jezeře konaly závody základních škol ve vytrvalostním běhu. Šestičlenná družstva dívek a chlapců ve třech věkových kategoriích soupeřila nejen s mnohapočetným startovacím polem, ale mnohdy i sami se svou vůlí a odhodláním. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo chlapců III. kategorie, kteří si odnesli bronzové medaile. Dívkám ve stejné kategorii unikla medaile jen o "vlásek" a v konečném pořadí obsadili sice nepopulární, ale krásné čtvrté místo. Všem, kteří za nás bojovali děkujeme...a blahopřejeme... Bronzová sestava chlapců: Ondřej Nýč, Jakub Dzida, Filip Kokeš, Lukáš Lazecký, Maxmilián Hireš a Maxmilián Dlabola