1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde

hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Máme bronz v přehazované v kraji
 
Velký úspěch se povedl našim žákům pátých tříd, když v krajském kole v přehazované, konaném ve Frýdku Místku, se umístili na nádherném třetím místě. 
Druhé místo nám uniklo o pouhý jeden balón a tak nezbývá, než naše žáky moc pochválit a poděkovat jim za skvělý zážitek i reprezentaci školy. 
 
Bronzový tým: Elen Honková, Tereza Fuksíková, Petra Prejdová, Tomáš Antl, Jindřich Gvoždík, Daniel Grabiáš, Matěj Binar a Jakub Novák.
 
Sportovní gymnastika
 
15 16 ss08 GymnastkaSportovní gymnastika je tradičním sportem, ve kterém slavíme úspěchy v naší škole už dlouhou řadu let.
 
I v letošním školním roce jsme vybojovali v okresní soutěži 1. místo v kategorií žákyň 4. a 5. tříd a druhé místo ve stejné věkové kategorii chlapců. Stříbrné medaile jsme získali i v kategorii chlapců 8. a 9. tříd a 3. místo obsadila nejmladší děvčátka.
 
I když se nevyhodnocovali jednotlivci, stojí za zmínku, že Radka Tomanová, žákyně 2. třídy a Lucka Antlová, žákyně 4. třídy dostaly od rozhodčích nevyšší známky ve svých kategoriích. Foto zde.

 
Radujte se s námi - slavíme další postup
 
Po postupu z okrskového kola jsme v den svátku všech zamilovaných ovládli okresní finále v přehazované. 
Všech pět nervydrásajících zápasů jsme díky respektu k soupeři a nesmírné bojovnosti všech našich hráčů dokázali i přes nepříznivý vývoj dotáhnout do vítězného konce a radujeme se z postupu do krajského kola ve Frýdku Místku. 
Našim reprezentantům z pátých tříd gratulujeme a držíme pěsti do dalších zápasů. 
 
Složení týmu: Elen Honková, Petra Prejdová, Tereza Fuksíková, Tomáš Antl, Jindřich Gvoždík, Daniel Grabiáš, Jakub Novák a Matěj Binar. 
 
Opavské vánočky
 
18 19 ss04Dne 19. 12. se na opavských základních školách uskutečnila tradiční sportovní soutěž Opavské vánočky. Žáci ZŠ Vrchní reprezentovali školu ve čtyřech disciplínách: basketbal, fotbal, florbal a volejbal.
 
Nejvíce se dařilo volejbalovému výběru ve složení Nela Sudová (kap.), Nela Tomášková, Hanka Jedličková, Markéta Stoklasová, Natálie Bártová, Tereza Gebauerová, Eliška Barwencziková, Ondra Neděla a Max Híreš. Po ovládnutí základní skupiny a vítězství v semifinále postoupili naši žáci do finále, kde udolali v nervy drásajícím třísetovém boji výběr ZŠ Kylešovice. V předvánočním čase si tak mladí volejbalisté nadělili dárek v podobě prvního místa.
 
Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů. Foto zde.
Krajské finále "ČEPS CUPU"
 
Čtvrtek 13.12.2018 byl tím dlouho očekávaným dnem, kdy si náš florbalový tým složený z dívek pátých tříd jel po postupu z okresního kola zahrát do Ostravy. 
Krajské finále "ČEPS CAPU" se konalo v krásné florbalové aréně ČPP a naše florbalistky si z něj dovezly skvělé bronzové medaile. 
 
Být třetí v kraji je opravdu hezký výsledek a tak nezbývá než dívkám pogratulovat a poděkovat za reprezentaci i jejich nadšení.   
 
Šachový turnaj
 
12 13 ss1ŠachyVe středu 5. 12. 2018 proběhl šachový turnaj kategorie A, ve které naši žáci ze 4. – 5. třídy získali 3. místo. Turnaj byl velice vyrovnaný, postup do krajského kola nám unikl pouze o půl bodu.
 
Na čtvrtečním turnaji kategorie B se žáci 6. – 7. třídy umístili na 4. místě. Foto zde.
 
Žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.
 
Družstvo kategorie A ve složení: Kryštof Holaň, Antonín Kubánek, Václav Galvas, Matyáš Tůma, Lukáš Jarnot
 
Družstvo kategorie B ve složení: Jan Kupka, Dominik Klapuch, Antonín Kozelský, Jan Černohorský

 
Slavnostní vyhlášení "LIGY SPORTU"
 
Tradičně jako každý rok se konalo slavnostní vyhlášení nejlepších deseti sportovních škol v KD Na Rybníčku. Tato společenská akce s představiteli města je vyvrcholením celoročního sportovního snažení ve školním roce 2017/2018. 
Naši žáci druhého stupně získali v konečném pořadí čtvrté místo a žáci stupně prvního nádherné místo druhé.  
Všem sportovcům, kteří bojují za školu a účastní se závodů gratulujeme...každý z nich má na tomto krásném úspěchu svoji zásluhu. 
 
Republikové finále TEAMGYM - Třebíč 2018
 
15 16 ss08 GymnastkaPoslední listopadový den vyrazily tři týmy ZŠ Vrchní na republikové finále v gymnastických teamových soutěžích "TEAMGYM".
 
Týmy čekaly tři těžké disciplíny a to akrobacie, trampolína a pódiová skladba.
V kategorii Junior 0 naše maličké gymnastky obsadily sedmé místo, Junior I. místo páté a nejstarší tým Junior II místo čtvrté. 
 
Všem dívkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy na nejvyšší republikové úrovni. 
 
Vyhráli jsme turnaj ve "ČEPS CUP" florbalu dívek pátých tříd...
 
30.11.2018...Co k tomu více dodat...dívky doslova převálcovaly své soupeřky...skvělý tým...skvělý výsledek...zlaté medaile z "ČEPS CAPU" ve florbalu.  
 
Všem dívkám gratulujeme k postupu do krajského finále a držíme jim palce...

Okresní finále v plavání
 
14 15 ss5 PlavecČtvrteční odpoledne 22.11.2018 se vydalo 36 statečných bojovat na plavecký stadión. Jako každý rok jsme zvládli obsadit všech šest závodních kategorií a za to si naše děti zaslouží velikou pochvalu. 
 
Letos se v závodech dařilo zejména dívkám, které v nejmladší II. kategorii a nejstarší IV.kategorii obsadili 3. místo.
 
Všem zúčastněným dětem děkujeme za bojovnost a reprezentaci školy... 
 
Okresní finále ve stolním tenise
 
14 15 ss3 TenisVe středu 17. 10. 2018 proběhlo Okresní finále ve stolním tenise IV. kategorie.
 
Družstvo děvčat ve složení Natálie Bártová a Katka Pachmannová se umístilo na medailovém 3. místě. Foto zde.
 
Děvčatům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

 
Přespolní běh
 
V horkém zářijovém odpoledni se konal na Stříbrném jezeře již tradiční přespolní běh. 
 
Největší úspěch jsme slavili v nejstarší kategorii žákyň, kterým se po dechberoucích výkonech podařilo získat druhé místo a odnesly si stříbrné medaile. 
 
Všechny děti, které se vydaly na tento běh zaslouží velkou pochvalu a uznání... Foto zde.

 
Atletický čtyřboj IV. kat.
 
V úterý 18.9.2018 se na Tyršově stadionu konal atletický čtyřboj nejstarších žáků. Na samotnou přípravu bylo velmi málo času, ale přesto jsme byli úspěšní. 
 
Dívky osmých a devátých tříd se úmístily na místě čtvrtém, chlapci pak v konečném pořadí pátí. Velkým úspěchem je pak třetí místo Terezy Wittasskové v soutěži jednotlivkyň. 
 
Všem moc gratulujeme... 

Počítadlo