1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde

hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Sportovní gymnastika
 
15 16 ss08 GymnastkaPrvní březnové pondělí a úterý roku 2020 patřilo soutěžím ve sportovní gymnastice. Tento krásný sport má na naší škole dlouholetou tradici a daří se nám v ní úspěšně pokračovat. Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili všech věkových kategorií a vrátili se s medailemi na krku. Foto zde. Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme...
 
Dívky:
 
I. kat. - 1.místo ( Tomanová Radka, Herrmanová Andrea, Matějková Nela, Haburová Tereza )
 
II. kat. - 1. místo ( Kremerová Tereza, Vaňková Valerie, Rychlá Bára, Antlová Lucie )
 
III. kat. - 4. místo ( Kruželová Tereza, Manderlová Jana, Nováková Natálie, Vítková Natálie )
 
IV. kat. - 4. místo ( Pekárková Eliška, Vavrlová Kateřina, Konečná Sabina, Silberová Klára )
 
Chlapci:
 
I. kat. - 2. místo ( Šumbera Ondřej, Tůma Šimon, Tuček Aleš, Martinák Marek )
 
II. kat. - 3. místo ( Lazecký Daniel, Chovanec Jan, Glogar Kryštof, Ficek Tobiáš, Gebauer Adam )
 
III. kat. - 4. místo ( Bromboš Robin, Augustin Hynek, Bravenec Jan )
 
IV. kat. - 1. místo ( Drozd Filip, Petlák Šimon, Věncek Prokop, Krček Jan, Glössl David )
 
V jedlotlivcích se na prvním místě ve své kategorii umístili: Filip Drozd, Lucie Antlová, Radka Tomanová, stříbro získala Tereza Kremerová 
 
Šachy
 
12 13 ss1Šachy
Dne 16. 1. 2020 se žáci naší školy zúčastnili Krajského kola přeboru škol v šachu, které se konalo ve Frýdku-Místku.
 
Družstvo ve složení Dominik Klapuch, Antonín Kozelský, Jak Kupka a Matyáš Tůma obsadilo 7. místo. Foto zde.
 
Žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!

 
Šachy
 
12 13 ss1ŠachyNaši žáci se ve dvou dnech zúčastnili šachového turnaje. Kluci z nižšího stupně se umístili na pěkném 4. místě a chlapci z vyššího stupně na úžasném 2. místě a vybojovali si tak postup do krajského kola, které se bude konat v lednu ve Frýdku-Místku.
 
Všem děkujeme za reprezentaci školy!!! Foto zde.
 
Složení družstev:
Nižší stupeň: Kryštof Holaň, Václav Galvas, Matěj Indruch, Jaroslav Šeda
Vyšší stupeň: Dominik Klapuch, Antonín Kozelský, Jan Kupka, Matyáš Tůma
 
Republikové finále soutěže Teamgym 
 
proběhlo v pátek 6. a v sobotu 7. prosince 2019 v Plzni za účasti našich gymnastek – žákyň 5. – 8. tříd. I když na nás zbyla pouze bramborová medaile, odvezli jsme si odsud spoustu pěkných zážitků. Cestou na soutěž jsme nasáli vánoční atmosféru na Staroměstském náměstí v Praze, užili si spoustu legrace ve vlaku i v tělocvičně.
 
Děkujeme gymnastkám Elišce Pekárkové, Katce Vavrlové, Natálce Novákové, Emě Scholzigové, Terce Kremerové, Lucce Antlové, Valči Vaňkové a Báře a Adélce Rychlé za vzornou reprezentaci.

 
Vánoční laťka ve skoku vysokém
 
Naši mladší žáci 6. a 7. tříd dosáhli senzační výhry v soutěži družstev ve skoku vysokém. Složení: Jiří Podzemný, Adam Juřík, Hynek Augustin a Michal Elbl. 
V soutěži jednotlivců si vyskákal senzační druhé místo Michal Elbl, na čtvrtém místě potom skončil Hynek Augustin a Kateřina Straková v soutěži dívek. Gratulujeme...
 
Vyhlášení LIGY SPORTU
 
Každoročně se v prosinci koná slavnostní dopoledne s představitely města, na které je pozváno deset škol s nejlepšímy sportovnímy úspěchy.
V Lize sportu se ZŠ Vrchní umístila za rok 2017/2018 na 4. místě. Všem našim reprezentantům a sportovcům moc děkujeme za výkony, které přispěly k tomuto krásnému úspěchu. 
 
Florbal holkám jde
 
Velkého úspěchu jsme dosáhli na florbalovém hřišti 28. 11.2019 při okresním finále. 
Dívky ze 6. a 7. při vypjatých zápasech zvládly bojovat do samého konce a odnesly si bronzové medaile. Holky skvěle!!!
 
Přespolní běh
 
19 20 ss 0224. 9. 2019 se u Stříbrného jezera konalo okresní kolo závodu v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo 6 šestičlenných družstev. 
 
V kategorii dívek 4. a 5 . tříd běželo družstvo ve složení Tereza Kremerová, Adéla Kokešová, Tereza Hlaváčková, Vanessa Šafarčíková, Vanda Bočková a Lucie Antlová. 
 
V kategorii hochů 4. a 5. tříd závodili Kryštof Glogar, Adam Gebauer, Daniel Hrbáč, Oliver Kačena, Antonín Kubánek, Václav Humplík.
 
V kategorii dívek 6. a 7. tříd nás reprezentovala Natálie Nováková, Kateřina Hlaváčková,  Hana Kowalíková, Kateřina Straková, Elen Honková a Karolína Křížová.
 
V kategorii hochů 6. a 7. tříd se Michal Elbl, Jiří Podzemný, Adam Juřík, Alex Schölzig, Lukáš Hrbáč a Tomáš Antl umístili na 4. místě.
 
V kategorii dívek 8. a 9. tříd získaly Eliška Pekárková, Kateřina Vavrlová, Katka Pachmanová, Barbora Mitášová, Barbora Pallová a Nikola Godovská krásné 3.místo.
 
V kategorii hochů 8. a 9. tříd vybojovali Matěj Valík, Max Híreš, Filip Drozd, David Glössl, Pavel Gilík a Max Dlabola skvělé 2.místo.
 
Mezi jednotlivci zazářila svým výkonem Terka Kramerová (2.místo) a Matěj Valík (3.místo). Foto zde.
 
Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.
 
Opavan race
 
19 20 ss01V pátek 13. 9. se 12ti členný tým naší školy zúčastnil soutěže Opavan race. Jednalo se o překážkový běh na 2 km městem. Start byl na Ptačím vrchu a po zdolání překážek jako chůze po laně, plazení, ručkování, přelézání klád a zábradlí, hod pneumatikou…se závodníci dostali do cíle, který byl na Horním náměstí.
 
Náš tým (Tomáš Antl, Jiří Podzemný, Adam Juřík, Michal Elbl, Jiří Prejda, Kateřina Hlaváčková, Hana Kowalíková, Kateřina Straková, Pavel Gilík, Filip Kovář, Max Híreš, Filip Uvíra) se umístil mezi školami na krásném druhém místě. Mezi jednotlivci ve své kategorii slavil úspěch Max Híreš 1. místo, Kateřina Hlaváčková 2.místo, Michal Elbl 2. místo a Tomáš Antl 1.místo.
 
Děkujeme všem zúčastěným za účast a reprezentaci školy. Foto zde.

GDPR

Ochrana osobních údajů