1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde

hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Soutěž v jízdě na kolečkových bruslích
 
hned 1. soutěž ŠD okresu Opava v tomto školním roce byla pro naši ŠD byla velmi úspěšná.
Odnesli jsme si celou řadu krásných umístění. Foto zde.
 
Házej jako Bára byl název akce, kterou pro žáky nar. v roce 2012 a 2013 připravil HIT Opava, oddíl zabývající se baseballem a softballem. Děti si vyzkoušely odpaly basebollovou pálkou, hod do dálky, seznámily se s jednodušenou hrou i s vybavením baseballového hráče. Všechny děti si odnesly odměnu. Naši reprezentanti se v soutěži škol v hodu do dálky umístili na krásném 2. místě. Blahopřejeme!
 
Koloběžkové závody
 
Krásné počasí, nadšení a snaha o nejrychlejší jízdu provázelo letošní ročník koloběžkových závodů. Medaile a diplom si sice odnesli v každé kategorii jenom soutěžící na 1., 2. a 3. místě, ale všechny děti získaly sladkou odměnu a taky pěkný zážitek. Foto zde.
Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava
 
Vyvrcholením práce dětí, které navštěvují dramatický kroužek je každoročně účast na Přehlídce dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava, která probíhá v Loutkovém divadle.     Letos se nám obzvlášť dařilo, protože kromě 2. místa za předvedení pohádky O líném Honzovi jsme získali i 2 ocenění za nejlepší herecký výkon. A to Kamil Konopka za roli líného Honzy a Nela Fládrová za roli tetky. Foto zde.
Všem hercům blahopřejeme a přejeme hodně sil do nácviku dalších vystoupení.
 
Okresní kolo dopravní soutěže
 
Okresní kolo dopravní soutěže, které se konalo v úterý 30. dubna 2019 v Kylešovicích ukázalo, že naše děti se na soutěž připravily velmi dobře. Naše ŠD získala 6 medailí, z toho 4 stříbrné a 2 zlaté. 1. místo vybojovali  ve svých kategiriích Kristýnka Teplanská a Kuba Nosek, 2. místo Ondřej Šumbera, Matěj Křižanovský, Helenka Varady a Vanessa Griegerová. Blahopřejeme!
Výtvarná soutěž ŠD okresu Opava
 
Téma letošní výtvarné soutěže ŠD okresu Opava byly dopravní prostředky. Zúčastnilo se jí 18. školních družin a přesto naše výtvarná dílka získala celou řadu předních umístění.
V kategorii 3. a 4. tříd obsadila Klára Dubovanová 3. místo.                                        Ještě lepší umístění vybojovaly děti se svými keramickými výrobky. Autobus Helenky Varady a Lucky Vítkové obsadil 2. místo, lokomotiva Sáry Valíkové, stejně jako parník Kuby Kirschnera a Kuby Noska získal 3. místo.
Blahopřejeme!
Přehlídka pohybových skladeb ŠD a ŠK
 
Pořadatelem Přehlídky pohybových skladeb byla v letošním školním roce ŠD Komárov. Naši žáci se tady předvedli 3 podiové skladby. Předvedli se v nich naše nejmenší ve skladbě Krtek a jeho kamarádi, starší děvčata ve skladbě Tramp, třetí skladbu nazvanou Kovbojové zacvičily děti z kroužku aerobiku. Kovbojové si odvezli zlaté medaile, Trampi stříbrné a Krtek a jeho kamarádi bronzové. Blahopřejeme a přejeme podobná umístění na ostaních přehlídkách.
Turnaj žáků 1. a 5. tříd ve florbale
 
Turnaj žáků 5. tříd byl určen smíšeným družstvům. Naše družstvo ve složení Jindřich Gvoždík, Jakub Novák, Pepa Halfar, Petra Prejdová a Elen Honková obsadilo 2. místo.  Stejné umístění vybojovali na turnaji žáků 1. tříd i naši  benjamínci Matěj Hill, Honza Zbořil, Sebastián Černín, Tobiáš Glogar, Michael Kohut a Dominik Kudela. Foto zde a tady.

 Výsledky dopravní soutěže
 
1. třídy
1. Lukáš Ondračka
2. Marek Drozd
3. Matyáš Kolečkář
 
1. Elen Mertová
   Sára Petrovská
2. Amálie Černá
3. Nela Matějková
 
2. třídy
1. Ondřej Šumbera
2. Jakub Graca
3. Jan Steček
 
1. Kristýna Teplanská
2. Radka Tomanová
3. Nela Olšanská
 
3. třídy
1. Matěj Křižanovský
2. Šimon Klapuch
3. Sebastián Strnadel
 
1. Helena Varady
2. Natálie Urbánková
3. Tereza Lukšová
 
4. třídy
1. Jakub Nosek
2. Adam Gebauer
 
1. Vanessa Griegerová
 
Vítězové jednotlivých ročníků budou naši ŠD reprezentovat na okresní soutěži ŠD, která se uskuteční v úterý 30. dubna v Kylešovicích. Dětem budeme držet palce.
Okresní přebor školních družin
 
4. 4. 2019 proběhl 8. ročník okresního přeboru ŠD okresu Opava v plavání. Naši ŠD reprezentovalo 6 dětí. Nejlépe se umístili páťáci Elen Honková a Jiří Bednář, kteří ve své kategorii zvítězili, bronz si odnesli Tereza Fuksíková a Adam Gebauer,  Sebastián Strnadel a Petra Prejdová obsadili 5. místo.
Celé akce, jejímiž pořadateli je naše ŠD spolu s ŠD T.G. Masaryka se zúčastnily děti z 11 ŠD.
Všem děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme ke krásným výsledkům.
Školní kolo ve sportovní gymnastice
 
zorganizovaly vychovatelky naší ŠD spolu se cvičitelkami TJ Sokol Kateřinky v pátek 1. března 2019. Soutěžící cvičili sestavy    na žíněnkách a hrazdě a přeskok přes kozu nebo švédskou bednu.
V kategorii 1. tříd nejlépe uspěli Nela Matějková a Štěpán Kubík, mezi druháky byla nejlepší Radka Tomanová, kategorii 3. tříd vyhrála Terezka Šindlerová a Honza Chovanec. Největší souboj svedly čtvrťačky, tentokrát byla nejúspěšnější Valča Vaňková. Soutěžícím vyššího stupně kralovala Sabka Konečná. Krásné výkony ale předvedly i ostatní děti a tak všem patří velká pochvala za snahu a tréninkovou píli. Foto zde.
 
Výsledky okresní soutěže najdete na hlavní stránce webu školy.

Pěvecká soutěž
 
V pondělí 25. února proběhla v naší ŠD pěvecká soutěž. Zájemci mohli zpívat sólo, ve dvojicích i ve větších skupinkách. Mezi žáky 1. tříd zvítězila skupinka žáků 1. A ve složení Tomáš Mališka, Elen Mertová, Sára Petrovská, Sofie Kučová, Nela Matějková, Venezia Horváthová a Amálka Černá, mezi druháky Nela Fládrová a v soutěži 3. tříd Klára Dubovanová. Foto zde.
 
Na soutěži ŠD okresu Opava se čtvrťáci Kryštof Holaň a Valča Míčková umístily ve zlatém pásmu a skupinka prvňáků v pásmu stříbrném. Blahopřejeme!
Badmbinton ŠD okresu Opava
 
Turnaje ŠD okresu Opava v badmbintonu se zúčastnilo 9 žáků naší ŠD - Štěpán Stoklasa, Jakub Stoklasa, Marek Adamec, Tonda Kubánek, Elen Honková, Radka Tomanová, Nela Honková a Danek Czech. Nejúspěšnější reprezentantkou ŠD Vrchní se stala Radka Tomanová, která vybojovala krásné 3. místo. Blahopřejeme a všem děkujeme za vzornou reprezentaci.
Florbalový turnaj žáků 2. tříd
 
V pondělí 21. 1. 2019 proběhl florbalový turnaj žáků 2. tříd, který pořádala ŠD E. Beneše. Naše družstvo ve složení Ondřej Šumbera, Šimon Tůma, Honza Pavlíček, Honza Steček a David Heider turnaj vyhrálo. Chlapcům blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů i v dalších soutěžích.
 
Vánoční aerobik školy
 
Rozloučení s rokem 2018 a přípravu na Vánoce provází každoročně akce, do které se zapojí velké procento všech žáků naší školy a tou je Vánoční aerobik. Od 8. 00  do 12. 30 hodin se vystřídají v tělocvičně žáci a žákyně 1. tříd, po nich druháci s třeťákama, 4. a 5. třídy a nakonec žáci vyššího stupně.  I když porota vybírá ty nejlepší tanečníky, jde hlavně o atmosféru, nadšení, radost z pohybu a v neposlední řadě o stmelení kolektivu žáků naší školy. Foto zde.
Vánoční laťka
 
Čekání na Ježíška zpříjemnily dětem naše vychovatelky, které připravily soutěž ve skoku vysokém - VÁNOČNÍ LAŤKU. Některé výkony byly obdivuhodné, některé méně, ale důležité je, že všechny děti skákaly s chutí a snažily se o co nejlepší výkony.
 
Výsledky
 
1. třídy
1. Tobiáš Glogar
2. Tomáš Navrátil
3. Sebastián Zelinka
 
1. Sára Petrovská
2. Sofie Kučová
3. Amálka Černá
 
2. třídy
1. Ondřej Šumbera
2. Šimon Tůma
3. Tomáš Žák
 
1. Radka Tomanová
2. Kristýna Rádková
    Nikol Kupková
3. Tereza Haburová
 
3. - 5. třídy
1. Oliver Kačena
2. Jindřich Gvoždík
3. Vašek Humplík
 
1. Tereza Kremerová
2. Valérie Vaňková
3. Lenka Vránová
 

Vánoční aerobik školních družin
 
V pondělí 3. prosince 2018 organizovaly naše vychovatelky Naděžda Hřivnacká a Eva Vašíčková soutěž školních družin nazv Vánoční aerobik. V naší malé tělocvičně se sešlo 124 dětí, převážně děvčat, které soutěžily ve třech kategoriích. V nejmladší kategorii, détí 1. tříd obsadila Natálka Broklová krásné 2. místo, mezi žáky 2. a 3. tříd byl jako vždy suvérenní Kamil Konopka mezi chlapcii, Kelly Tran obsadila mezi děvčaty místo 3. Všem dětem blahopřejeme a p. vych. Hřivnacké děkujeme za předcvičování.
Turnaj v beeballe
 
1. listopadu 2018 organizoval SK HIT Opava turnaj ZŠ okresu Opava v beeballu / zjednodušená forma baseballu/. Naši ŠD reprezentovala 2 družstva, z nichž jedno skončilo na 4. místě a druhé turnaj vyhrálo. Děti se už teď těší, jak budou na příštím turnaji obhajovat putovní pohár, který si z turnaje odnesly.
Vybíjená
 
V říjnu proběhl turnaj ŠD okresu Opava ve vybíjené. Naše děti sice letos skončily ve skupině družstev na 5. - 7. místě, ale bojovaly jako lvi. Děkujeme za reprezentaci.
Koloběžkové závody
 
Jak se již stalo tradicí i v letošním šk. roce proběhly koloběžkové závody. Všechny děti bojovaly jako lvi, zvítězit mohli jenom ti nejrychlejší. Bylii to tito žáci:
1. tř. - Nikolka Lampová, Nela Matějková, Amálka Černá
          Vojta Lampa, Tobiáš Glogar, Matyáš Hill
2. tř. - Radka Tomanová, Karolína Suchánková, Nikol Kupková
          Honza Steček, Kristián Machanec, Kuba Graca a Šimon Tůma
3., 4. tř. -  Valča Vaňková, Viktorka Kaniová, Lucka Vítková
                Kryštof Glogar, Matěj Křižanovský, Kuba Nosek
 
Vítězům blahopřejeme a těšíme se na další klání.

Přehlídka dramatické tvorby ŠD okresu Opava
 
Jako opravdoví herci si mohly připadat děti z dramatického kroužku, které na "prknech, které znamenají svět" předvedly vystoupení nazvané Čtyři pohádky o jednom drakovi. Pro většinu dětí to byly 1. herecké krůčky, proto měly vekou radost z 3. místa. Pohádka zaujala porotu především výpravou a úžasným tříhlavým drakem.
 Lehkoatletický čtyřboj
 
1. třídy
1. Radka Tomanová
2. Tereza Haburová
3. Kristýna Rádková
 
1. David Feilhauer
2. Ondřej Šumbera
3. Šimon Tůma
 
2. třídy
1. Valérie Vladařová
2. Tereza Šindlerová
3. Natálie Urbánková
 
1. Daniel Němec
2. Viktor Kuty
3. Dominik Nestroj
Hliněná paráda je název soutěže, kdy děti vyrábějí z keramické hlíny výtvory na téma, které jim pořadatel soutěže - vychovatelky ŠD Boženy Němcové - sdělí až při zahájení. Letošní zadání znělo "květiny". Naši zástupci 1. a 2. tříd, Yvonka Krybusová a Zuzka Paličková, se tohoto úkolu zhostily nejlépe ze všech a získaly 1. místo. 3. a 4. třdy reprezentovala Elen Honková a Nela Vašicová. Ani ony se v soutěži neztratily. Děvčatům děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně hezkých keramických výrobků!
Dopravní soutěž
Ve čtvrtek 19. dubna 2018 proběhla v naší ŠD dopravní soutěž, kdy děti absolvují jízdu zručnosti a vyplňují test znalostí o chování na silnicích. Vítězové soutěže postupují do okresního kola. Foto zde.
 
V okresním kole si naši reprezentanti vedli velmi dobře. Matěj Křižanovský si v kategorii 2. tříd vybojoval 1. místo, Adélka Kubánková si ve stejné kategorii v soutěži děvčat vybojovala 2. místo, stejně jako Terezka Fuksíková v kategorii 4. míst  
 
Výsledky soutěže
1. třídy
1. Jakub Graca
2. David Heider
3. Dominik Křestan
 
1. Andrea Herrmannová
2. Denisa Šedová
3. Nikol Kupková
 
2. třídy
1. Matěj Křižanovský
2. Šimon Klapuch
3. Sebastián Strnadel
 
1. Natálie Urbánková
2. Barbora Musálková
3. Nikol Drozdová
 
3. třídy
1. Kryštof Holaň
   Jakub Nosek
2. Matyáš Grygar
3. Šimon Vavrla
 
1. Adéla Rychlá
2. Amálie Šenková
   Barbora Šíílová
3. Valérie Vaňková
 
4. třídy
1. Lukáš Jarnot
2. Matyáš Tůma
3. Jan Vitouš
 
1. Tereza Fuksíková
Přehlídka pohybových skladeb ŠD okresu Opava
Letošní Přehlídka pohybových skladeb ŠD a ŠK okresu Opava proběhla 17. dubna 2018 v nové sportovní hale v Komárově.
16 skladeb bylo rozděleno do kategorie gymnastika, aerobik a tanec. Naše děti získaly ve skupině aerobiků 1. místo, mezi gymnastickými vystoupeními jsme obsadili místo druhé. Blahopřejeme! Foto zde.
Výtvarné soutěže školních družin se pravidelně zúčastňuje nejvíce ŠD. I přesto byly děti z naší ŠD úspěšné, když získaly dvě bronzová umístění, a to za keramiku Elen Honkové a společné dílo žáků 2. B nazvané Pohádkový les.                             Nejlepší díla si můžete prohlédnout v 1. patře OC Breda.
Soutěž ŠD okresu Opava v plavání
Ve čtvrtek 22. 3. 2018 se uskutečnil za účasti 12 ŠD již 7. ročník okresního přeboru ŠD v plavání, který pořádá naše ŠD spolu s ŠD T.G. Masaryka. Naši ŠD reprezentovali druháci Viktorie Valečková a Sebastián Strnadel, který obsadil 3. místo, čtvrťáci - Lada Jedličková získala 4. místo a Jirka Bednář, který stejně jako páťák Jan Rychta vybojoval 2. místo. V kategorii 5. tříd ještě plavali Vojtěch Rychta, Jan Černohorský a Filip Gebauer, ten získal bronzovou medaili.
Všem našim plavcům děkujeme za skvělé výsledky. Foto zde.
 V pátek 24. března 2018 proběhlo školní kolo soutěže ve sportovní gymnastice. I když se soutěže pro velkou nemocnost v minulých týdnech zúčastnilo málo dětí, bojovalo se s velkým nasazením.. A jak to dopadlo? Foto.
1. třídy
1. Radka Tomanová
2. Nela Honková
3. Andrea Herrmannová
 
2. třídy
1. Tereza Šindlerová
2. Lucie Vítková
3. Lenka Vránová
 
3.třídy
1. Lucie Antlová
2. Valérie Vaňková
3. Tereza Kremerová
 
4., 5. třídy
1. Natálie Nováková
2. Kristýna Šindlerová
3. Natálie Vítková
 
Děvčatům blahopřejeme a přejeme hodně chuti a sil do dalších tréninků. Foto zde.
 
Okresní soutěž ŠD okresu Opava v badmbintonu
 
V úterý 20. 2. 2018 proběhl ve víceúčelové hale přebor školních družin okresu Opava v badmbintonu. Prvňáky na turnaji úspěšně reprezentovala Radka Tomanová, která obsadila 2. místo, třeťáky Tonda Kubánek, Kuba  Nosek a Marek Adamec, který se umístil na 3. místě. Stejně dopadl i žák 5. třídy Filp Čelůstka. Nejlépe se umístila zástupkyně 4. tříd Elen Honková. Ta ve své kategorii zvítězila. Všem zúčastněným dětem děkujeme za reprezentaci a těšíme se na další ročník. Foto zde.
 
 Pěvecká soutěž
 
Dne 7. 2. 2018 proběhlo družinové kolo pěvecké soutěže. mezi nejlepší zpěváky z 1. a 2. tříd se u místili Bára Glosslová, Jakub Graca, Nela Fládrová a Kristián Machanec.
Z 3. a 4. tříd se nejlépe umístili Lucka Antlová, Bára Šílová, Kryštof Holáň a Kristýna Šindlerová.
Nejvíce bodů od poroty však získali Kristián Machanec, Nela Fládrová, Kryštof Holáň a Kristýna Šindlerová  a proto nás tyto děti budou reprezentovat na každoroční pěvecké soutěži,školních družin okresu Opava, která se uskuteční 15. února 2018. Budeme jim držet palce!
 
V okresní soutěži se všchni naši zástupci umístili ve zlatém pásmu. Moc dětem gratulujeme a přejeme další úspěchy nejen na poli pěveckém.
Vánoční laťka
 
1. třídy
1. Radka Tomanová
2. Nela Honková
3. Terezka Haburová
 
1. Marek Martinák
2. David Heider
3. Danek Groda
 
2. třídy
1. Sára Valíková
2. Terezka Šindlerová
3. Nela Wolfová
 
1. Šimon Klapuch
2. Matias Sikora
3. Sebastian Strnadel
 
3. třídy
1. Terezka Kremerová
2. Valérie Vaňková
3. Adélka Pavlíková
 
1. Jáchym Šupola
2. Adam Gebauer
    Jonáš Říman
3. Vašek Humplík
    Kryštof Glogar
 
 
4. třídy
1. Nela Honková
2. Terezka Fuksíková
3. Natálie Lindovská
 
1. Robin Bromboš
2. Tomáš Antl
3. Jindřich Gvoždík
 
Foto zde.
Teamgym

Konec listopadu a začátek prosince jsou každoročně pro naše gymnastky ve znamení soutěže teamgym - akrobatická cvičení, skoky na malé trampolíně a někdy podiová skladby. První soutěž, na které naše děti reprezentovaly také TJ Sokol Kateřinky, proběhla v Olomouci. Naše nejmenší děvčata, pro které to byla převážně první gymnastická soutěž, vybojovala nádherné 1. místo. Dívkám Kláře Dubovanové, Adélce Kubánkové, Sáře Valíkové, Lence Vránové, Terezce Šindlerové, Valérii Vaňkové a Lucce Antlové. Neztratila se ani ostatní družstva,která vybojovala 4. a 3. místo. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme hodně úspěchů na dalších soutěžích. Foto zde.


Turnaj školních družin v házené
 
se tradičně neobejde bez účasti našich žáků. Družstvo starších žáků ve složení Jirka Podzemný, Filip Čelůstka, Hynek Augustin, Jindra Gvoždík, Elen Honková, Janda Bravenec a Tomáš Antl ukázalo svoji sílu a v turnaji zvítězlo. Úspěšní byli i jejich mladší spolužáci Danek Hrbáč, Jáchym Šupola, Kuba Kirschner, Kryštof Glogar, Tonda Kubánek, Marek Adamec a Danek Čichoň. Přejeme hodně úspěchů v dalších ligových kolech.

Turnaj ŠD okresu Opava ve vybíjené
Turnaje školních družin, který proběhl v tělocvičně ZŠ Šrámkova ve čtvrtek 19. října 2017, se zúčastnilo osmi ŠD okresu Opava. Družstvo naší ŠD ve složení Hynek Augustin, Adam Juřík, Jindra Gvoždík, Kryštof Glogar, Marek Adamec, Tomáš Antl, Janda Bravenec, Matyáš Tůma, Jakub Novák a Elen Honková v turnaji po tvrdém boji zvítězilo. Foto zde. Blahopřejeme!

Soutěž ŠD okresu Opava v jízdě na kolečkových bruslích,

která proběhla v pátek 15. září 2017 v městských sadech, přinesla našim dětem několik umístění na předních pozicích. Zlatou medaili získala prvňačka Nela Fládrová a čtvrťačka Petra Prejdová, stříbrnou žákyně 1. třídy Adéla Orlíková a žákyně 4. třídy Lucie Hořanská. Bronz si odnesli třeťáci Tereza Kremerová a Jarda Šeda a čtvrťačka Natálie Lindovská. Ani ostatní děti, které reprezentovali naši ŠD se v soutěži neztratily. Děkujeme za reprezentaci a blahopřejeme! Foto zde.

Výsledky koloběžkových závodů
1. třída
1. Šimon Tůma
2. Honza Pavlíček
3. Marek Martiňák
1. Radka Tomanová
2. Katka Fryčková
3. Nela Olšanská
2. třídy
1. Honza Straka
2. Sebastián Strnadel
3. Filip Kaňok
1. Lucka Vítková
2. Helena Varady
3. Daniela Otáhalová
3. třídy
1. Kryštof Glogar
2. Šimon Říman
3. Štěpán Stoklasa
1. Tereza Kremerová
2. Valérie Vaňková
3. Tereza Hlaváčková 

Foto zde

Lehká atletika - okresní kolo soutěže školních družin
Této soutěže, která proběhla na hřišti ZŠ Englišova se zúčastnili žáci, kteří se umístili v naší ŠD na předních místech. Mnozí z nich se na předních místech umístili i na této soutěži. Například Terezka Kremerová obsadila 1. místo, Oliver Kačena 2. místo a Tomáš Antl  a Petr Kutálek 3. místo ve svých kategoriích. Také ostatní děti se v soutěži neztratily.

Lehká atletika - školní kolo
1. třídy
1. Terezka Šindlerová
2. Sára Valíková
3. Valérie Vladařová
1. Sebastián Strnadel
2. Danek Němec
3. Šimon Klapuch
2. třídy
1. Terezka Kremerová
2. Adélka Kokešová
3. Vanda Bočková
1. Jáchym Šupola
2. Oliver Kačena
3. Jonáš Říman

Florbal
V úterý 30. května 2017 proběhl turnaj žáků 4. tříd ŠD okresu Opava. Družstvo našich žáků ve složení Martin Horák, Jirka Prejda, Jirka Podzemný, Adam Juřík, Petr Lenger, Honza Dušek, Filip Čelůstka a Michal Elbl se umístilo  1. místě. Blahopřejeme!

Házená
 Liga školních družin okresu Opava skončila pro naše žáky velkým úspěchem, když A družstvo obsadilo 1. místem a B družstvo místo 5. Blahopřejeme!
A družstvo: Petr Lenger, Adam Juřík, Jirka Podzemný, Hynek Augistín, Danek Kudela, Hynek Adamec a Jonáš Gebauer
B družstvo:Elen Honková, Petra Prejdová, Jindra Gvoždík, Janda Bravenec, Tomáš Antl, Jirka Prejda, Michal Elbl a Kryštof Glogar

Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava
Pilný nácvik pohádky Zlatovláska v dramatickém kroužku přinesl svoje ovoce. Naši malí herci totiž na Přehlídce dramatické tvorby ŠD okresu Opava obsadili pěkné 2. místo. Oceněny nebyly jen herecké výkony, dramaturgie, ale také kulisy a oblečení.
Ještě lépe dopadli Krysáci - vystoupení, které nacvičili chlapci 3. - 5. tříd Matěj Rychlý, Kuba Novák, Štěpán Kopecký a Filip Kovář, kteří mezi žáky ŠK zvítězili.
Oběma hereckým skupinám blahopřejeme a děkujemeza reprezentaci!

Okresní kolo dopravní soutěže
Vítězové družinového kola dopravní soutěže se ve čtvrtek 11. 5. 2017 zúčastnili okresní soutěže, která proběhla v Kylešovicích. Tam se nejlépe umístili naši čtvrťáci - Péťa Kutálek a Natálka Nováková, kteří vybojovali 1. místo a Kuba Nosek místo 2. Blahopřejeme!

Ve čtvrtek 4. května 2017 proběhlo školní kolo fotbalového turnaje Mc Donald´s Cupu. V kategorii 2. a 3. tříd zvítězili chlapci 3. B, mezi 4. a 5. třídy dopadla nejlépe 5. B. V obou kategoriích jsme vybrali hráče, kteří nás budou reprezentovat na okrskovém kole. Reprezentanti 2. kategorie tzn. chlapci 4. a 5. tříd sice v okrskovém kole ani jednou neprohráli, 3 remízy a 2 výhry ale k postupu do okrskového kola nestačily. Mladší chlapci si vybojovali postup do okresního kola, bojovali jako lvi a obsadili krásné 3. místo. Nutno připomenout, že soutěže se zúčastnili žáci 24 škol opavskéhoho okresu.

Výledky dopravní soutěže
1. třídy
1. Adéla Kubánková
2. Valérie Vladařová
3. Eliška Přibylská
1. Matěj Křižanovský
2. Honza Straka
2. třídy
1. Adéla Rychlá
2. Barbora Šílová
3. Bára Rychlá
    Amálka Šenková

    Radka Balloková1. Kryštof Glogar

2. Jakub Nosek

3. Jonáš Říman3. třídy

1. Sára Dubovanová

2. Terza Fuksíková1. Jakub Stoklasa

2. Honza Vitouš

3. Marian Sládeček4. třídy

1. Natálie Nováková

1. Petr Kutálek

Hliněná paráda

je název keramické soutěže, kterou každoročně pořádá pro ostatní ŠD okresu Opava ŠD Boženy Němcové. Také letos jsme v této soutěži měli zastoupení a taky letos, stejně jako loni a předloni jsme na ní obsadili medailové pozice. A to zásluhou Jonáše Římana a Barči Dosoudilové v 1. kategorii a Ondry Kuděly a Kačky Pavlíčkové v 2. kategorii. V obou kategoriích jsme s výrobky na téma " V lese" vybojovali 3. místo. Blahopřejeme!


Výsledky soutěže ve sportovní gymnastice
V úterý 4. dubna 2017 si děvčata a kluci změřili své umění ve sportovní gymnastice. Předvedli se v přeskoku švédské bedny, na hrazdě a na žíněnkách. Všechny děti byly šikovné, ale medaile mohli získat jenom ti nejlepší....
2. třídy
1. Lucie Antlová
2. Vanessa Šafarčíková
3. Tereza Kremerová
1. třídy
1. Lucie Vítková
2. Tereza Šindlerová
3. Natálie Urbánková


Florbal 5. tříd
Turnaj ŠD a ŠK oresu Opava ve florbale skončil úspěchem našich žáků, kteí obsadili krásné 2. místo.  Reprezentovali nás Patrik Kružel, Daniel Kudela, Míša Kovář a Hynek Adamec. Blahopřejeme! 

V únoru 2017 proběhla celá řada soutěží školních družin. Jak jste si již mohli přečíst na stránkách školy naši chlapci obsadili krásné 3. místo na turnaji v basketbale.   
V pěvecké soutěži se Kryštof Holaň umístil ve zlatém pásmu, Terezka Fuksíková s Petrou Prejdovou v pásmu bronzovém.
Úspěšní byli i účastníci basketbalového turnaje kde Elen Honková a Pavel Gilík vybojovali 1. místa a Michal Kovář místo druhé.
Krásných výsledků docílili i naše gymnastky a naší gymnasté. Kromě 2. kategorie chlapců /2. místo/ jsme vyhráli všechny kategorie a naše děti se umístili na předních místech.


Přebor školních družin okresu Opava v plavání
Ve čtvrtek 19. 1.2017 se uskutečnil Přebor školních družin v plavání. 6. ročník této soutěže byl trochu poznamenán chřipkovou epidemií, ale přesto se zúčastnilo 15 ŠD. Foto zde.
Za naši ŠD bojovali - Adam Gebauer / 2. tř./, Elen Honková a Lada jedličková / 3. tř. /, Petr Kutálek a Jan Černohorský / 4. tř. /, Hana Jedličková a Katka Bilerová /5. tř. /. Nejlepší umístění vybojovala Elen Honková, která obsadila krásné 3. místo. Některým našim soutěžícím unikla medaile o vlásek. Všem dětem děkujeme za skvělou reprezentaci naší ŠD.


Vánoční aerobik ŠD okresu Opava
proběhl v pondělí 12. 12. 2016 v naší tělocvičně za účasti 150 dětí ze 14 školních družin. Děti soutěžily ve třech kategoriích. Nejúspěšnější byli naši prvňáci. Kamil Konopka obsadil mezi chlapci 1. místo, Vaneska Jalůvková 2. místo a Terezka Šindlerová místo 3. Blahopřejeme!

Malý teamgym
Naše malé i větší gymnastky reprezentovaly TJ Sokol Kateřinky na soutěži v Olomouci. Nejmladší děvčata obsadila 2. místo, starší místo 3. a nejstarší družstvo, ve které cvičil i chlapec, Filip Drozd, se umístilo také na 2. místě.  Blahopřejeme!

Turnaj školních družin ve vybíjené skončil pro naše žáky velkým úspěchem, když v konkurenci osmi zúčastněných družstev získali 1. místo. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů i v dalších soutěžích. Foto zde.
ŠD reprezentovali Danek Kudela, Anežka Parvová, Adam Juřík, Jirka Podzemný, Hynek Augustin, Filip Čelůstka, Michal Elbl, Šimon Svoboda,Jonáš Gebauer a Petra Prejdová.

Soutěž školních družin okresu Opava
Ve čtvrtek 15. září 2016 pořádala naše školní družina soutěž v jízdě na kolečkových bruslích pro školní družiny okresu Opava. V konkurenci dětí ze sedmi ŠD si ty naše nevedly špatně. Vůbec nejlepší umístění získaly druhačky Tereza Kremerová a Sophie Pavlíková, třeťák Tomáš Antl a třeťačka Petra Prejdová, neztratili se ani ostaní závodníci  Bára Čepilová, Jáchym Šupola, Lucka Antlová, Valérie Vaňková, Adélka Steigrová, Lucka Hořanská, Lada Jedličková, Tomáš Onderka. Blahopřejeme a všem děkujeme za reprezentaci. Foto zde.

Výsledky koloběžkových závodů
1. třídy
 1. Vanesa Jalůvková
 2. Zuzana Paličková
 3. Lucie Vítková
 1. Dominik Nestroj
 2. Matias Sikora
 3. Sebastian Strnadel
 2. třídy
 1. Tereza Kremerová
 2. Julie Šupolová
 3. Vanessa Šafarčíková
 1. Kryštof Glofgar
 2. Oliver Kačena
 3. Jáchym Šupola
 3. třídy
 1. Karolína Krybusová
 2. Natálie Vítková
 3. Tereza Fuksíková
 1. Tomáš Antl
 2. Jonáš Gebauer
 3. Daniel Grabiáš
4. třídy
 1. Adam Juřík
 2. Jirka Podzemný
 3. Šimon Svoboda
Foto zde

Turnaj ŠD okresu Opava ve fotbale
Turnaj ŠD okresu Opava ve fotbale proběhl 14. června 2016 na hřišti ZŠ Kylešovice. Družstvo našich žáků ve složení Filip Kokeš, David Glossl, Lukáš Lazecký, Jirka Podzemný, Petr Lenger, Petr Kutálek, Danek Mrázek, Michal Elbl, Danek Grabiáš, Matěj Bínar, Filip Čelůstka a Jonáš Gebauer obsadilo krásné 3. místo. Blahopřejeme! Foto zde.

Lehkoatletický čtyřboj
V květnu jsme se věnovali lehkoatletickému čtyřboji. Děti běhaly krátkou i delší vzdálenost, házely kriketovým míčkem a skákaly do dálky. Součtem umístění v jednotlivých disciplínách jsme získali umístění dětí.
1. třídy děvčata
1. Tereza Kremerová
2. Vanda Bočková
3. Adéla Kokešová
1. třídy chlapci
1. Daniel Lazecký
2. Kryštof Glogar
3. Štěpán Stoklasa
2. třídy děvčata
1. Elen Honková
2. Alžběta Laresová
3. Lada Jedličková
2. třídy chlapci
1. Daniel Grabiáš
2. Janda Bravenec
3. Tomáš Kubita


Turnaj ŠD okresu Opava ve florbale
Ve čtvrtek 19. května 2016 proběhl v naší tělocvičně turnaj žáků 1. tříd ve florbale. Naši žáci Kryštof Glogar, Štěpán Stoklasa, Matyáš Grygar, Danek Hrbáč, Kuba Kirschner, Danek Čichoň a Jonáš Říman obsadili v konkurenci pěti školních družin krásné 3. místo. Blahopřejeme! Foto zde.


Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK
Dramatický kroužek nacvičoval v letošním školním roce mimo jiné pohádku Mořská víla, s kterou se zúčastnilo Přehlídky dramatické tvorby ŠD a ŠK. I když  "herci" neobsadili medailovou pozici, jejich vystoupení se líbilo. Pohádku předvedli také dětem 1. a 2. tříd v ŠD. Foto zde.

 Okresní kolo dopravní soutěže
Dopravní soutěž, kterou pořádá každoročně pro ostatní opavské i mimoopavské družiny ŠD při ZŠ Kylešovice, proběhla letos netradičně kvůli špatnému počasí v  květnu. Naši ŠD reprezentovali  Kryštof Holaň, Amálka Šenková, Kuba Stoklasa, Sára Dubovanová, Kristýna Šindlerová, Péťa Kutálek,  a Dominik Klapuch. Nejlépe se umístili poslední dva jmenovaní, když Péťa svou kategorii vyhrál a Dominik se mezi čtvrťáky umístil na 3. místě. Blahopřejeme! Foto zde.

Výtvarná soutěž
 školních družin přinesla úspěch i naší ŠD, když porota ocenila kresbu Ardena Zadricka a keramické výrobky Dominika Římana a Daniela Mrázka. Blahopřejeme!

 Hliněná paráda

Mezi nejoblíbenější kroužky dětí naší ŠD patří keramika. Celoroční úsilí zúročily děti na soutěži nazvané Hliněná paráda. Na téma „ptačí říše“ vyrobily krásnou labuť a hnízdo s ptáčky. Porotu díla zaujala a odměnila práci dětí 1. a 4. místem. 1. místo získala Karolína Kvasničková a Ondra Kuděla, 4. místo Nela Vašicová a Jana Manderlová. Foto zde.

Gymnastika
Soutěž dětí, které navštěvují kroužek sportovní gymnastiky se uskutečnil v pátek 22. dubna 2016. Porotkyněmi závodu byla děvčata, která s námi kdysi také trénovala. Dnes z nich jsou středoškolačky a  vysokoškolačky a měla tak příležitost vzpomenout si na svoje školní léta. Doufejme, že jsou to vzpomínky pěkné a to přejeme i těm dětem, které soutěžily letos. A protože se jednalo o soutěž, tady jsou výsledky. Foto zde.
1. třídy
1. Vanessa Šafarčíková
2. Lucie Antlová, Adéla Rychlá
3. Adéla Kokešová
2. třídy
1. Kateřina Pavlíčková
2. Lada Jedličková
3. Alžběta Laresová
3. - 5. třída
1. Natálie Nováková
2. Kristýna Šindlerová
3. Barbora Mrusková
chlapci 3. - 5. třída
1. Marek Hrbač
2. Filip Drozd
3. Prokop Věncek
děvčata 6.  - 9. třída
1. Adéla Grabiášová
2. Barbora Kubánková
3. Tereza Gebauerová


Mc Donald´s Cup
V úterý 12. dubna a ve středu 13. dubna 2016 proběhlo chlapci dlouho očekávané školní kolo fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup. V kategorii 2. a 3. tříd zvítězila třída 3. A, 4. a 5. tříd 5. A. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Adam Sedláček, Filip Kokeš a u mladších chlapců Adam Juřík. 14 nejlepších hráčů každé kategorie reprezentovalo naši školu na okrskové soutěži, kde v obou kategoriích zvítězili a postoupili do okresního kola. Budeme držet palce, aby i tam zvítězili.Foto zde.


Dopravní soutěž
I když to dopoledne vypadalo, že děti napíšou jen testy ze znalosti dopravních předpisů a  jízdy zručnosti budeme muset odložit, nakonec se počasí umoudřilo a mohli jsme vyjet i na kolech. Součtem trestných bodů v jízdě zručnosti a v testech jsme zjistili, kdo zvládl soutěž nejlépe a kdo bude naši družinu reprezentovat na okresní soutěži. Foto zde.
1. třídy
1. Kryštof Holaň
2. Kryštof Glogar
3. Tonda Kubánek
    Kuba Manderla
    Matyáš Grygar
1. Amálka Šenková
2. Adélka Steigerová
3. Viktorie Kaniová
2. třídy
1. Jakub Stoklasa
2. Petr Koláček
    Marián Sládeček
3. Tomáš Kubita
1. Sára Dubovanová
2. Lada Jedličková
3. Tereza Fuksíková
3. třídy
1. Petr Kutálek
2. Honza Černohorský
1. Kristýna Šindlerová
2. Katka Hlaváčková
4. třídy
1. Anežka Parvová
2. Viktorie Peršínová

 Pěvecká soutěž
V únoru proběhla v naší ŠD pěvecká soutěž a za ní následovalo okresní kolo této soutěže. V ŠD se na 1. místě umístila dvojice Amálka Šenková a Barča Šílová a sólo Kryštof Holáň, na 2. místě Adélka Steigrová s Natálkou Jahodovou a třetí skončil Kuba Nosek s Kubou Kirschnerem. Na okresní soutěži školních družin nás v 1. kat. reprezentovala Alžbětka Laresová, Sára Dubovanová a Petra Prejdová   v 2. kat. Scarlet Godbold a Pavlína Pflégrová. Všechny děti se umístily ve stříbrnému pásmu. Blahopřejeme!

Turnaj školních družin v badmintonu
25. února 2016 proběhl turnaj školních družin v badmintonu. Těsně za medailovými pozicemi se umístil Michal Elbl a Lukáš Chovanec, Katka  Straková a Lukáš Křeska obsadili ve svých kategoriích 3. místo a Filip Čelůstka místo druhé. Všem zúčastněným dětem děkujeme za skvělou reprezentaci. Foto zde.

Basketbalový turnaj školních družin
Vychovatelky ŠD Edvarda Beneše zorganizovaly turnaj ŠD v basketbale. Naši žáci Marek Adamec, Petr Lenger, Adam Juřík, Hynek Augustin, Michal Elbl,Jindřich Gvoždík a Jakub Novák tento turnaj vyhráli. Blahopřejeme! Foto zde.

Soutěž školních družin v plavání
Ve čtvrtek 21. 1. 2016 pořádala naše ŠD ve spolupráci s ŠD T. G. Masaryka soutěž školních družin v plavání. Soutěže se zúčastnili zástupci z 18. ŠD okresu Opava. Z našich dětí se nejlépe dařilo Kateřině Bilerové, která obsadila krásné 4. místo. Naši ŠD ještě reprezentoval Filip Drozd, Hana Jedličková, Filip Gebauer, Katka Hlaváčková a Lada Jedličková. Foto tady.


Turnaj ve florbale
Turnaj žáků 2. tříd ve florbale skončil pro naše chlapce Jana Bravence, Jonáše Gebauera, Tomáše Antla, Tomáše Lintnera, Daniela Grabiáše a Matěja Binara  ziskem zlatých medailí. Blahopřejeme! Foto zde.


Vánoční laťka 2015
1. třídy
1. T. Hlaváčková , K. Glogar
2. A. Kokešová, O. Kačena
3. S. Pavlíková, M. Adamec, J. Smolka
2. třídy
1. E. Honková, D. Grabiáš
2. E. Szrajberová, J. Bravenec
3. P. Prejdová, J. Gvoždík
3. třídy
1. H. Gilíková, M. Elbl
2. N. Nováková, J. Podzemný
3. K. Straková, H. Augustin
4. třídy
1. D. Klapuch
2. F. Říčný
3. L. Lazecký


Olomouc

Foto zde.


Malý teamgym
Naši žáci Marek Hrbač, Natálka Nováková, Natálka Vítková, Petra Prejdová, Adélka Rychlá, Vaneska Šafarčíková, Terezka Kremerová a Kristýnka Šindlerová se v úterý 17. listopadu 2015 zúčastnili soutěže Teamgym Junior, která proběhla v Olomouci. O tom, že se dětem soutěž vydařila, svědčí jejich umístění na krásném 2. místě. Blahopřejeme!
Starší děti na stejné soutěži reprezentovaly TJ Sokol Kateřinky. Kategorii Junior 1 vyhrály, v kategorii Junior 2 obsadily 4. místo. Foto zde.


Vybíjená
Turnaj školních družin okresu Opava ve vybíjené skončil úspěchem našich dětí, které obsadily v konkurenci desíti ŠD krásné 2. místo. Naši ŠD reprezentovali Daniel Kudela, Hynek Adamec, Filip Kokeš, Hynek Augustin, Jirka Podzemný, Adam Juřík, Filip Drozd, Filip Kovář, Ondra Kuděla a Anežka Parvová.

Koloběžkové závody
Ve čtvrtek 10. září 2015 jsme rozdávali 1. medaile vítězům koloběžkových závodů.
1. třídy
1. Kryštof Glogar
2. Štěpán Stoklasa
3. Matyáš Grygar
1. Tereza Kremerová
2. Tereza Hlaváčková
3. Valérie Vaňková
2. třídy
1. Matěj Binar
2. Jonáš Gebauer
3. Jakub Stoklasa
1. Elen Honková
2. Nela Vašicová
3. Eva Srajberová
3. třídy
1. Hynek Augustin
2. Adam Juřík
3. Michal Elbl
1. Kristýna Šindlerová
2. Kateřina Hlaváčková
3. Johana Rybková
4., 5. třídy
1. Prokop Věncek
2. Šárka Machů
3. Hynek Adamec
    Radek Stoklasa


Florbal 4. tříd
Poslední soutěží v tomto školním roce byl turnaj žáků 4. tříd ve florbale, který naši chlapci Vojtěch Kuděla, Filip Kokeš, Matyáš Drastík, Vojtěch Pavlíček, Viťa Rein a Adam Sedláček vyhráli. Blahopřejeme a přejeme stejné úspěchy v příštím školním roce.


Lehkoatletický čtyřboj ŠD okresu Opava
Letošního čtyřboje ŠD okresu Opava se zúčastnili zástupci 7 školních družin. Naše děti si vedly velmi dobře. Prvňáci Elen Honková a Jonáš Gebauer  a druhačka Kateřina Straková obsadili 1. místo, prvňák Daniel Grabiáš a třeťačka Dagmar Žáková místo 2. Na 3. místě pak skončili žáci 2. třídy Petr Kutálek a Hana Gillíková. Foto zde. Blahopřejeme!


Pálkovaná
Na turnaji v pálkované naše ŠD obsadíla stejně jako loni 1. místo. Chlapcům Jirkovi Podzemnému, Hynkovi Adamcovi, Dankovi Kudelovi, Filipovi Drozdovi, Vojtovi Kudělovi, Filipovi Kovářovi  a Prokopovi Věnckovi stejně jako p. vychovatelce B. Vaňkové gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.


Turnaj ve florbale
V pátek 12. června 2015 proběhl v tělocvičně ZŠ Otická turnaj žáků 3. tříd ŠD okresu Opava ve florbale. Naši florbalisté Daniel Kudela, Lukáš Lazecký, Hynek Adamec. Pavel Gilík, Filip Kovář a Patrik Kružel na turnaji obsadili krásné 2. místo. Blahopřejeme!


Liga školních družin v házené
Celý školní rok probíhala soutěž školních družin okresu Opava v házené. Naši ŠD na ní úspěšně reprezentovali Daniel Kudela, Luáš Lazecký, Filip Kovář, Filip Kokeš, Filip Drozd, Jakub Ballok, Kryštof Kotrla, Daniel Gebauer, Jakub Dzida a Patrik Procházka. Všem děkujeme za pěkné sportovní výkony.

Hliněná paráda
Tradičně se konala na ZŠ Boženy Němcové soutěž ŠD okresu Opava v keramice. Děti tvořily z keramické hlíny na téma " Strašidla a bubáci" samostatně výrobky podle své fantazie. Naše děti - žáci 1. třídy Eva Vránová a Nela Vašicová obsadily 2. místo, v 2. kategorii se umístili na Patrik Kružel a Vojtěch Kuděla na 3. místě. Blahopřejeme!

  
Výsledky lehkoatleticý čtyřboj v ŠD
1. třídy
1. Elen Honková
2. Lada Jedličková
3. Petra Prejdová
1. Daniel Grabiáš
2. Tomáš Kubita
3. Matěj Binar
2. třídy
1. Hana Gilíková
2. Kateřina Straková
3. Natálie Nováková
1. Petr Kutálek
2. Adam Juřík
3. Michal Elbl
Školní kolo soutěže ve sportovní gymnastice
Výsledky svého celoročního snažení si ověřili naši gymnasté a gymnastky v úterý 12. května 2015, kdy proběhla soutěž ve sportovní gymnastice. Foto zde.
Výsledky soutěže
1. třídy
1. Jiří Bednář
2. Jakub Stoklasa
3. Arden Zadrick
1. Kateřina Pavlíčková, Lada Jedličková
2. Petra Prejdová
3. Eliška Kubíková
2. třídy
1. Marek Hrbač
2. Jiří Prejda, Hynek Augustin
3. Adam Juřík
1. Natálie Nováková
2. Kristína Šindlerová
3. Natálie Vítková
3. - 5. třída
1. Filip Drozd
2. Prokop Věncek
3. Šimon Petlák
1. Tereza Gebauerová
2. Hana Jedličková
3. Markéta Stoklasová

Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava
V úterý 5. května 2015 se v loutkovém divadle sešli zástupci divadelních souborů školních družin a školních klubů Opavy. Soubory předvedly 7 pohádek. Odborná porota z nich vybrala 3 nejlepší vystoupení a pohádka Láska rohatá, kterou sehrály děti naší ŠD získala krásné 2. místo. Gratulujeme!

  
Výsledky dopravní soutěže ŠD
1. třídy
1. Petra Prejdová
2. Elen Honková
3. Sára Dubovanová, Lada Jedličková
1. Marian Sládeček
2. Vojtěch Pfleger, Arden Zadrick
3. Tobiáš Stropek, Marian Žák
2. třídy
1. Kateřina Straková
2. Karolína Krybusová
3. Tereza Schonfeldová
1. Ondřej Kuděla
2. Vojtěch Šína
3. Filip Čelůstka
3. třída
1. Anežka Parvová
2. Dagmar Žáková
3. Hana Jedličková, Pavlína Pflegrová
1. Dominik Klapuch
2. Filip Říčný
3. Jan Montág
4. třídy
1. Anastázie Šefčíková
2. Jasmína Šafarčíková
3. Tereza Vlnová
1. Prokop Věncek
2. Filip Drozd
3. Vojtěch Kuděla

Foto zde.
Vítězové školního kola nás reprezentovali na okresní soutěži školních družin. Nejlépe se tam dařilo Prokopovi Věnckovi, který obsadil v kategorii žáků 4. tříd 2. místo a Dominiku Klapuchovi, který skončil mezi třeťáky 3.

 Přehlídka pohybových skladeb školních družin a školních klubů
V letošní přehlídce pohybových skladeb, která proběhla v pondělí 20. dubna 2015 v naší tělocvičně předvedli žáci ŠD a ŠK okresu Opava rekordních 24 skladeb různých žánrů. Viděli jsme gymnastická vystoupení, aerobik, country i mažoretky. Naše děvčata se předvedla ve dvou skladbách aerobiku a ještě jednou si zacvičlia skladbu Zima. Náročné odpoledne, kdy v naší malé tělocvičně vystupovalo přes 200 dětí proběhlo v pěkné sportovní atmosféře.

GDPR

Ochrana osobních údajů