Malý teamgym

Malý teamgym je soutěž, kdy gymnastky předvádějí skoky na malé trampolíně a akrobatické řady na gymnastickém koberci. Naše nejmenší gymnastky se této soutěže zúčastnily v neděli 17. listopadu 2019. Z Olomouce, kde soutěž proběhla si děvčata dovezla krásné 4. místo. Foto zde. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Turnaj v pexesu

Do turnaje v pexesu se zapojili všichni žáci naší ŠD. Nejprve proběhla soutěž v jednotlivých odděleních, z nich vyšli účastníci finálového kola a ti bojovali o celkové vítězství. Nejúspěšnějším hráčem pexesa se stal, stejně jako loni, Ondřej Šumbera, 2. místo obsadil Kamil Konopka a třetí Zuzka Paličková. Foto zde. Blahopřejeme.

Liga ŠD okresu Opava v házené

I přes onemocnění p. vych. B. Vaňkové jsme se úspěšně zapojili do soutěže v házené. Obzvlášť dobře si vedlo družstvo starších chlapců, které vyhrálo všechny zápasy, ale i žáci 2. a 3. tříd si zaslouží velkou pochvalu.
Turnaj školních družin okresu Opava se za účasti osmi ŠD uskutečnil v tělocvičně ZŠ Šrámkova. Naše družstvo ve složení Sára Valíková, Kuba Kirschner, Kryštof Glogar, Sebastián Strnadel, Matias Sikora, Viktor Kuty, Šimon Tůma, Ondra Šumbera, Honza Pavlíček a Honza Steček obsadilo krásné 2. místo. Blahopřejeme!
Soutěž v jízdě na kolečkových bruslích

1. soutěž ŠD okresu Opava v tomto školním roce byla pro naši ŠD byla velmi úspěšná.
Odnesli jsme si celou řadu krásných umístění. Foto zde.

Házej jako Bára byl název akce, kterou pro žáky nar. v roce 2012 a 2013 připravil HIT Opava, oddíl zabývající se baseballem a softballem. Děti si vyzkoušely odpaly basebollovou pálkou, hod do dálky, seznámily se s jednodušenou hrou i s vybavením baseballového hráče. Všechny děti si odnesly odměnu. Naši reprezentanti se v soutěži škol v hodu do dálky umístili na krásném 2. místě. Blahopřejeme!
 Koloběžkové závody

Krásné počasí, nadšení a snaha o nejrychlejší jízdu provázelo letošní ročník koloběžkových závodů. Medaile a diplom si sice odnesli v každé kategorii jenom soutěžící na 1., 2. a 3. místě, ale všechny děti získaly sladkou odměnu a taky pěkný zážitek. Foto zde.
Přehlídka dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava

Vyvrcholením práce dětí, které navštěvují dramatický kroužek je každoročně účast na Přehlídce dramatické tvorby ŠD a ŠK okresu Opava, která probíhá v Loutkovém divadle.     Letos se nám obzvlášť dařilo, protože kromě 2. místa za předvedení pohádky O líném Honzovi jsme získali i 2 ocenění za nejlepší herecký výkon. A to Kamil Konopka za roli líného Honzy a Nela Fládrová za roli tetky. Foto zde.
Všem hercům blahopřejeme a přejeme hodně sil do nácviku dalších vystoupení.

Číst dál...

Počítadlo