datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

Okresní finále v atletickém čtyřboji žáků

14 15 ss4 SkokanDne 20.5. 2022 se v areálu Tyršova stadionu uskutečnilo okresní finále v atletickém čtyřboji žáků a žákyň osmých a devátých tříd. Družstvo dívek ve složení Natálie Nováková, Emma Schölzigová, Elen Honková, Kateřina Hlaváčková a Kateřina Straková se umístilo na 3. místě. Natálie Nováková pak v celkovém pořadí jednotlivců dívek obsadila výborné 5. místo.

Chlapci se nenechali zahanbit a tým ve složení Michal Elbl, Adam Juřík, Jiří Podzemný, Tomáš Kubita a Alex Schölzig obsadil taktéž výborné 3. místo. Adam Juřík se mezi jednotlivci umístil na devátém místě. Všem účastníkům děkujeme a gratulujeme!

Fotky zde a diplomy tady.

Velká bronzová jízda starších žákyň v Poháru rozhlasu

18. 5. 2022 se na Tyršově stadionu konalo krajské finále Poháru rozhlasu v atletických disciplínách.

Po postupu z druhého místa okresního kola jsme s úsměvem, pokorou i bojovností mnoho svých výkonů ještě vylepšily. Před posledními disciplínami jsme figurovaly na šestém místě a tak jsme na závěrečné běhy v konkurenci sedmi nejlepších týmů v kraji nastoupily bez větších očekávání. Dívky ale neskutečně zabraly a tak jsme si v mírném úžasu došly v konečném pořadí pro parádní bronzové medaile.

K tomuto velkému úspěchu dívkám blahopřejeme a samozřejmě děkujeme za parádní reprezentaci….