Třída 6.B

21. 12. vánoční jarmark
22. 12. dopolední večírek

Den jazyků

Dne 16. 11. 2017 se na naší škole konala akce "Den jazyků". Mohli jsme si zopakovat, ale i naučit základy jazyků (ruština, němčina, španělština,f rancouzština a angličtina). Akce byla pojata nejen naučnou, ale i zábavnou formou.

Halloween

Dne 2. 11. se na naší škole uskutečnila akce Halloween. Žáci 6. tříd přišli do školy v maskách a přinesli s sebou napečené dobroty. Foto zde.

Exit tour

Dne 3. 10. probíhaly na naší škole zajímavé přednášky, zaměřené na různá témata (zdravé sebevědomí, stravovací návyky, pohlavní nemoci atd.). Rovněž jsme se zúčastnili úžasného koncertu, který probíhal přímo v naší tělocvičně.

Sportovní den

Dne 18. 10. 2017 jsme se zúčastnili sportovního dne v Kravařích. Mohli jsme si vyzkoušet kurz sebeobrany, zahrát bowling nebo minigolf, zaplavat či zabruslit si...Užili jsme si ten den mnoho legrace.

Den čtenářské gramotnosti

Dne 26. 9. se uskutečnil Den čtenářské gramotnosti. My, šesté ročníky, jsme se zabývali společným tématem, a to knihou Bylo nás pět. Čekaly na nás speciální úkoly, kterým jsme se úspešně postavili čelem. Seznámili jsme se s autorem díla Karlem Poláčkem, vypracovali jsme cvičení spojená se čtením knihy, pobavili jsme se nad některými příběhy pětičlenné party kluků a na závěr jsme vytvořili informativní koláže.

Adapťák (adaptační kurz)

6.B NEJLEPŠÍÍÍ

1. den jsme přijeli autobusem do Přerovce, poté následovala 5 km túrka do Myšince. Cestou jsme hráli různé hry a ani jsme nevěděli, že už jsme tam .... :-) Pak jsme se ubytovali v chatkách a šli jsme do klubovny hrát hry. K večeři jsme měli špagety s boloňskou omáčkou a po večeři jsme si dále povídali a hráli. Ve 4:45 byla naše Monča náměsíčná! Zakřičeli jsme a naše paní učitelka přiběhla, a tak jsme jí to vysvětlili. Ráno nastalo velké balení. Nasnídali jsme se a hráli jsme ještě nějaké hry. Naobědvali jsme se a vydali jsme se na cestu zpět.... Foto zde a tady.

Míša Durčáková