1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde
 
hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
Přehazovaná
 
Velký úspěch se podařil žákům 4. a 5. tříd, kdy vybojovali 3. místo v okresním kole přehazované mezi opavskými školami.
Jmenovitě - Diana Filipová, Amálie Černá, Natálie Otýpková, Štěpán Kubík, Matěj Hill, Jakub Vaněk, Tomáš Navrátil, Jan Zbořil, Vojtěch Lampa, Tobiáš Glogar, Jakub Grygar. Všem moc děkujeme za reprezentaci školy. Fotky zde.
 
Education by circus
 
První dva červnové dny jsme na naší škole přivítali akrobaty, žongléry a tanečníky, kteří nás zasvětili do tajů novocirkusových dovedností. Během dvou dnů si žáci 4. – 7. tříd vyzkoušeli workshopy zaměřené na párovou akrobacii, žonglování, ale naučili se i několik tanečních choreografií. Zároveň si při seznamování s islandskými umělci potrénovali i angličtinu.
 
Na závěr jsme shlédli představení s názvem „Just try it“, do kterého se někteří také aktivně zapojili a ukázali ostatním spolužákům své cirkusové umění. Mnohdy se nám při výkonech akrobatů až tajil dech, což celá tělocvična odměnila závěrečným bouřivým potleskem. Foto zde.
 
Trojboj
 
Dne 8. 6. 2022 se ve fitcentru Beast v Městských sadech uskutečnilo krajské finále Trojboje na trenažérech. Velkého úspěchu dosáhli žáci 9A Alex Schölzig a Tereza Schönfeldová. Alex obsadil mezi chlapci druhé místo a bral stříbrnou medaili. Terka byla ještě o kousek lepší a svou kategorii dokonce celou vyhrála!!! Děkujeme za vzornou a úspěšnou reprezentaci školy. Foto z finále zde.
 
Okresní finále ve vybíjené
 
Ve středu 25.5. 2022 se uskutečnilo okresní finále ve vybíjené pro 4. a 5. ročníky. Tým složený z chlapců 5A a 5B (Feilhauer, Martinák, Šíl, Galvas, El Hamrouni, Machanec, Tůma, Šumbera, Pavlíček, Heidr) obsadil v nabitém finále výbornou čtvrtou příčku. Účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k bramborové medaili. Foto zde: a zde.

 
Okresní finále v atletickém čtyřboji žáků
 
14 15 ss4 SkokanDne 20.5. 2022 se v areálu Tyršova stadionu uskutečnilo okresní finále v atletickém čtyřboji žáků a žákyň osmých a devátých tříd. Družstvo dívek ve složení Natálie Nováková, Emma Schölzigová, Elen Honková, Kateřina Hlaváčková a Kateřina Straková se umístilo na 3. místě. Natálie Nováková pak v celkovém pořadí jednotlivců dívek obsadila výborné 5. místo.
 
Chlapci se nenechali zahanbit a tým ve složení Michal Elbl, Adam Juřík, Jiří Podzemný, Tomáš Kubita a Alex Schölzig obsadil taktéž výborné 3. místo. Adam Juřík se mezi jednotlivci umístil na devátém místě. Všem účastníkům děkujeme a gratulujeme!
 
Fotky zde a diplomy tady.
 
Velká bronzová jízda starších žákyň v Poháru rozhlasu