1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Kontakty

ředitel
mobil:  775 291 654

zástupkyně ředitele
mobil:  602 388 162

kancelář
mobil:  778 757 407

sborovna
mobil:  778 757 408


speciální pedagog
mobil:  775 881 183


výchovná poradkyně
mobil:  775 881 182

družina
mobil:  775 158 692

jídelna
mobil:  606 605 422
web:    zde

hřiště
objednávky: 8 - 14 h
mobil:  778 757 407
info:    zde
 
datová schránka
jwymqjc

Přihlášení

 
PEVNOST BOYARD aneb třetí ročník letního stanového tábora
 
V době plné omezení a nejistot nebylo do poslední chvíle jasné, zda budou naše letní dobrodružství pokračovat. My jsme proto nesmírně rádi, že se v neděli 9. srpna přes všechna úskalí 45 statečných bojovníků spolu se svými vedoucími vydalo dobývat jednu z nejznámějších pevností světa, místo, které sloužilo jako ochrana pobřeží, ale i obávané vězení – BOYARD. Foto zde a tady.
 
O poklad, který na pevnosti dlouhá staletí střeží otec Fura, se utkaly čtyři týmy – Heroes, Reds, Klikaři, Siláci. Každý tým získal svého paklíče (Boris Halfar, Terezka Gebauerová, Lukáš Klapuch, Terezka Wittassková), který byl důležitým pomocníkem při plnění úkolů.
 
Cíl zněl od začátku jasně – nasbírat klíče, které pak tým vymění za indicie a ty jej přivedou k vytouženému pokladu. Otec Fura měl ovšem jiný plán, svou pevnost i s pokladem chtěl uchránit za každou cenu, a tak na všechny čekal týden plný těžkých zkoušek. O tom, že je voda obávaným živlem, se všichni přesvědčili během vodních soutěží a obzvlášť boje na klouzací plachtě nebyly jednoduché. Nedílnou součástí disciplín na pevnosti jsou také nechutné zkoušky – nádoby s tajným obsahem, vypití neznámé tekutiny apod. V těchto momentech bylo důležité prokázat především odvahu a pevnou vůli. Ani střelecké hry se našim statečným soutěžícím nevyhnuly, a tak si například sestrojovali vlastní prak a učili se z něj střílet.
 
Že se setměním zkoušky a nebezpečí na pevnosti usínají? Nenechte se mýlit, v rámci noční hry se všichni přesvědčili o tom, že ve střehu je nutné být neustále.
 
Program byl opravdu pestrý od ranního koupání, rozcviček a Zumby po večerní diskotéky, táborák, duely s otcem Furou nebo hru „Máme rádi tábor“. Navíc se všichni zapojili do již tradiční kreativní táborové disciplíny – stavby pevnosti.
 
Nad vodou nás celý týden drželo hlavně výborné jídlo, které se naštěstí od dob vězeňských na pevnosti podstatně zlepšilo. Nepřipravoval ho nikdo jiný než naše odvážné kuchařinky Marci s Evičkou. O zdraví všech se dnem i nocí starala neúnavná zdravotnice Andy, bez které bychom se o své životy opravdu báli. Děkujeme také pevnosti Boyard aneb RS U Brodu za drsné, ale jedinečné prostředí.
 
Pevnost jsme dobyli, ale nebojte se, otec Fura alias Vladan, Evička, Gabka, Karin a Mary už spřádají plány pro další letní dobrodružství!
 
Přidáte se???

GDPR

Ochrana osobních údajů