Jak být v pohodě

koukněte se zde.

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vaše děti domácí přípravu, odkazy najdete níže. Doporučujeme Vám rovněž sledovat programy UčíTelka na ČT1, ČT2.

Ty děti, které mají učebnice ještě ve škole, si mohou přijít 16.3.2020 od 8-12 h do školy, zvoňte na ředitelnu.

O ošetřovné si můžete nyní zažádat pouze telefonicky nebo emailem na pana ředitele, který Vám ho pošle elektronicky: roman.podzemny@zsvrchni.cz a telefon: 775 291 654.

Vážení rodiče,

konzultace a učivo budou učitelé průběžně předávat, forma zpětné vazby bude určena podle povahy učiva  a možností žáků. Od 16.3. sledujte naše webové stránky, kde budou aktuální informace pro práci doma.

Zde nalezneme některé odkazy, které budou sloužit k domácí přípravě.

Mezitím děti mohou hodně číst a opakovat si již probrané učivo.

Důležité sdělení

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu se ruší do odvolání od středy 11. března 2020 výuka na škole, v provozu nebude školní jídelna ani školní družina.

Ruší se také ples naší školy v sobotu 14. března 2020, vstupenky zůstávají v platnosti. Pokusíme se ho uskutečnit v náhradním termínu.

Sledujte webové stránky školy, kde budeme uveřejňovat aktuální informace.

Děkujeme za pochopení.

Doporučení k aktuální epidemiologické situaci

Vážení rodiče,

v návaznosti na jednání Bezpečnostní rady Moravskoslezského kraje dne 2. 3. 2020 a v návaznosti na doporučení k aktuální epidemiologické situaci vydané Krajskou hygienickou stanicí Moravskoslezského kraje v Ostravě, jak postupovat při návratu z rizikových oblasti Itálie, Vám zasíláme několik zásadních doporučení a opatření, jejichž naplňování má za cíl snížit možnost přenosu nákazy mezi obyvateli v kraji.

Apelujeme na zákonné zástupce žáků, kteří pobývali v oblastech se zvýšeným výskytem nákazy, aby po dobu 14 dnů po návratu z této oblasti preventivně do školy či školského zařízení nedocházeli a zůstali v domácí karanténě, resp. aby zákonní zástupci nezletilé děti a žáky do školy neposílali. Žádáme tímto, aby toto oznámili vedení školy či školského zařízení a současně omezili kontakt s lidmi na minimum. Žáci budou omluveni.

Přikládáme doporučení Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě, jak postupovat při návratu z rizikových oblastí Itálie, kterými aktuálně jsou: Emilia-Romagna, Lombardie, Piedmont a Veneto. Více zde.

Děkujeme za spolupráci a za respektování uvedených doporučení. Buďme, prosím obezřetní, nevyvolávejme však paniku.

Vedení školy.

Možnost vyzkoušení výukových programů

Adresy výukových programů jsou:
www.aktivnimatikar.cz - Aktivní matikář
www.monkeyenglishschool.cz - Monkey English School
www.mazanaopice.cz - Mazaná opice (finanční gramotnost)
www.dopravniskola.cz - Dopravní škola

V každém programu jednoduše klikněte na Přihlásit a zadejte přihlašovací údaje, které Vám předají třídní učitelé.

Postup při ztrátě čipu z jídelny

Při ztrátě čipu se nejdříve dostavte za p. Minksem pro potvrzení, se kterým si zajdete do jídejny E. Beneše pro nový čip.

Objednávka hřiště ZŠ Vrchní

Pro rezervaci volejte na tel. č.: 775 158 692

Objednávky od 9h do 11h a od 14h do 20h

POZOR - změna úhrady strávného

Více informací zde.

Sportovní klub SK ZŠ Vrchní Opava

Vážení rodiče,

Vzhledem k velkému množství sportujících dětí v sportovních kroužcích a aktivitách naší školy jsme se rozhodli založit sportovní klub Základní školy Vrchní.

V současné době ministerstvo školství začíná podporovat rekreační sport dětí a po založení klubu jsme schopni získat od ministerstva finanční prostředky na nákup sportovního vybavení, cestovné, podporu trenérů, organizování soutěží a další aktivity.

Proto prosíme všechny rodiče, jejichž děti u nás ve škole sportují, o vyplnění přihlášky do sportovního klubu, kterou děti dostaly ve škole.

Účet na placení příspěvků SRPŠ a LV

271 654 196 / 0300

Účet pro úhrady školní družiny

271 646 284 / 0300

Prosím uvádějte vždy VS, který je tvořen takto:

1. číslice - ročník (např. 8.)
2. číslice - třída. A=1, B=2 (např. 8.A je 1)
3. a 4. číslice - číslo v katalogovém listu - sdělí třídní učitel
Příklad:
8101 (první žák v 8.A)
3215 (patnáctý žák v 3.B)

Důležité

Ochrana osobních údajů