Postup při ztrátě čipu

čip
Vážení rodiče,

pokud dítě ztratí čip, který jste získali ve školní jídelně, pak je potřeba si nejdříve vyzvednout ve škole potvrzení a teprve potom zajít do školní jídelny pro nový čip. Tento nový čip pak bude přiřazen k otevírání vstupních dveří a skřínky dítěte.

Bližší informace získáte u třídního učitele.

Upozornění pro rodiče budoucích prvňáčků

Z organizačních důvodů byla schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků přesunuta na 22.6.2021, v emailu rodiče obdrží informaci o čase schůzky.

Organizace výuky od 24.- 28.5.2021

Od 24.5.2021 nastupují k prezenční výuce všichni žáci.

Testování

Testováni budou pouze žáci 2.stupně a to třídy 6.B, 7.B, 8.B, 9.B. (Netestují se žáci, kteří jsou v devadesáti denní ochranné lhůtě po prodělaném covidu). Testování se provádí jednou za 14 dní.

Ostatní třídy se tento týden netestují.

Tetování PCR testy ze slin proběhne v 7:30 h. Výsledky testů dostane každý žák přímo z laboratoře na svůj školní email. Zákonnému zástupci přijde na telefon kód a pomocí něho se v systému laboratoře dostane k výsledkům svého dítěte. Výsledek můžete používat jako potvrzení k dalším aktivitám žáka.

Obědy

Všichni žáci tříd 6.B, 7.B, 8.B a 9.B budou automaticky přihlášené obědy, a to oběd číslo 1. (Změnu si může potom každý provést sám).

Informace MŠMT zde.

Výsledky testování PCR testů

Výsledek testu PCR Vašeho dítěte najdete v jeho školním emailu, který používáte ke komunikaci se školou v Microsoft Office 365. Každý žák má svůj email a je ve tvaru jméno.příjmení@zsvrchni.cz. V SMS zprávě přišel zákonnému zástupci kód, kterým si otevře výsledek testu.

Ve třídě, kde byla potvrzena pozitivita žáka, zůstává celá třída 14 dnů v karanténě.

PCR testování

Vážení rodiče,

účast ve vyučování dětí, které nebudou přítomny v termínu PCR testování ve škole bude možná pouze za předpokladu, že rodiče předloží škole potvrzení o negativním testu od lékaře nebo z testovacího místa.

- Antigenní test má platnost 1 týden
- PCR test má platnost 14 dní

Pokud byste měli problém se zajištěním testování, kontaktujte prosím vedení školy.

Vedení ZŠ Vrchní

Elektronická žákovská

Vážení rodiče,

od 1.4.2021 začneme používat elektronickou žákovskou, chceme tak zlepšit informovanost o výsledcích probíhajícího vzdělávání Vašich dětí především během distanční výuky.V systému zjistíte, jakou známku Vaše dítě dostalo, jakou mělo váhu a z jakého tématu to bylo.

Vzhledem k tomu, že systém ještě stále vylaďujeme, prosíme o shovívavost. Pokud budete mít nějaké pochybnosti nebo nejasnosti, určitě kontaktujte třídní učitele nebo přímo vedení školy.

K náhledu elektronické klasifikace proveďte přihlášení do školního systému na stránkách https://portal.dmsoftware.cz/.

Přihlašovací jméno a heslo je stejné, jako jste si zvolili při náhledu do vysvědčení.

Pozvánka nejen k prohlídce naší školy

Slunicko
Předškoláky a jejich rodiče, které zajímá, jak to u nás vypadá, zveme ke zhlédnutí krátkého videa.

Úvodní slovo ředitele školy Romana Podzemného zde

Video o škole zde.

Pozor změna výdejového místa obědů

Děti, které si chodí pro obědy během distanční výuky si budou od 2.3.2021 vyzvedávat obědy ve školní jídelně E. Beneše v době od 11:00 do 13:00 hod.

Účet na placení příspěvků SRPŠ a LV

271 654 196 / 0300

Účet pro úhrady školní družiny

271 646 284 / 0300

Prosím uvádějte vždy VS, který je tvořen takto:

1. číslice - ročník (např. 8.)
2. číslice - třída. A=1, B=2 (např. 8.A je 1)
3. a 4. číslice - číslo v katalogovém listu - sdělí třídní učitel
Příklad:
8101 (první žák v 8.A)
3215 (patnáctý žák v 3.B)

Důležité

Ochrana osobních údajů